Ocelova-a-drevena-predelovaci-stena

Loft a industriál

Máme rádi nečekané a překvapivé, máme rádi retro, vintage i factory style a baví nás objevovat design tam, kde se o něm původně neuvažovalo. Proto máme v obliběi historický industriál a rozhodli jsme se tomuto stylu věnovat naši designovou řadu Loft, kterou jsme uplatnili v realizacích dvou různých rodinných domů.

Realizace v Třebíči se nese v duchu industriálu starých manufaktur . Přízemní obytnou část domu rozděluje stěna  Walloft, která jako by sem byla přenesena z nádražního vagónu a když vystoupáte po schodišti s ocelovým madlem, dojdete ke komínu opláštěnému černým plechem a obstoupeného několikrát lomeným zábradlím Railoft. Prostě velká přehlídka industriální nostalgie.

Industrial-a-design-loft-zabradli
Kryt-na-zasuvky-delici-stena-designova

Realizace v Jindřichově Hradci je houpavá jako zaoceánská loď. Zde zábradlí Railoft v jednom kuse spojuje přízemí a patro, do kterého vystoupáte pomocí schodišťového madla z ocelových puzet a silného lana. A kdyby to s vámi přece jen houpalo, můžete se držet lan v zábradlí napnutých ocelovými napínáky. Jako na oceánu si můžete ovšem připadat už v přízemí, když si odložíte svůj kufr na polici Ancora a pověsíte kabát na její kotvy.

Nakonec musíme poctivě dodat, že nás inspirovali majitelé domů a pro nás to byla úžasná spolupráce a zkušenost.

Vaše Designová dílna Kovaný Petr

Kontakt: +420 777 252 484, +420 777 252 384 nebo  kovany.petr@gmail.com

Provensal-styl-police-kovana
Designove-industrialni-zabradli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *