Koupelnova deska

Na Třebíč máme kliku. Dokončili jsme zde další realizaci. Majitelé s velkým citem rekontruovaného domu nás oslovili nejprve kvůli zábradlí. Později k němu přibyly designové dveře BoatLoft a velká koupelnová deska – kombinace lehce kované oceli a starého užitého dřeva v industriálním stylu. 

 

Dveře jsme dle přání zákazníků designovali jako lehké retro a jejich vzhled jsme vylehčili kajutovým okénkem, jehož okruží jsme opláštili plechem i z rubové strany.

Koupelnová deska je zasazená v rámu dělaném přesně na míru a její finální instalaci předcházela velmi dlouhá a pečlivá zkouška, při které se rám usazoval do prostoru a deska, složená ze třech panelů, se přiřezávala doslova po milimetrech. Bylo nutno vyřezat  i velmi malý kousek desky pro přiznaný trám, který vystupuje z dlažby necelým centimetrem. Po zkoušce jsme už jen udělali všechny povrchové úpravy a finální instalace už běžela jako na drátkách. Na desku budou majitelé instalovat dvě krásná designová umývadla, my jsme si jedno ilustračně nafotili. Majitelé domu mají jasno – zvolili si nevšední designové řešení a my jsme tuto práci velmi rádi přijali. 

Fotogalerie